3x4

ارائه خدمات عکاسی به صورت آنلاین

090 34 34 82 34
sedarchahar.ir[at]gmail.com

چرا سه در چهار؟

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی کاربران اولین و مهمترین اصل در سه در چهار محسوب می‌شود. ما هرگز عکس‌ها و فیلم‌های شما را برای نمایش نمونه کار منتشر نمیکنیم!


گارانتی پرداخت

اگر که عکس(ها)/فیلم(ها) نهایی ایرادات اساسی و محرز داشته باشد تمامی مبلغ پرداختی به شما مسترد می‌گردد و یا می‌توانید به رایگان درخواست مجدد عکاسی بدهید.


به صرفه ترین قیمت

تمام تلاش ما ارائه خدماتی با سطح کمی و کیفی بالا و پایین ترین هزینه است. به جرات میتوانیم بگیم قیمتی پایین تر از ما با همین کیفیت و تعداد عکس تحویلی پیدا نخواهید کرد!

 

کادر خانم

در سه در چهار امکان ارائه خدمات به بانوان گرامی توسط عکاس/فیلمبردار خانم فراهم است.

 

پرداخت پس از ارائه خدمت

به جز مبلغ پیش پرداخت که سهم کمی از کل مبلغ می‌باشد، تسویه نهایی پس از ارائه خدمت انجام می‌شود.

 

ارائه خدمات در محل شما

برخلاف روش سنتی شما برای رزرو عکاس/فیلمبردار و دریافت خدمات نیازی به خارج شدن از محل خود ندارید. دیگر به آتلیه نمی‌روید و از خانه، محل کار و یا هرجای دیگر درخواست رزرو عکاس بدهید.

 

تحویل عکسها در محل

سه در چهار پس از عملیات ادیت عکس ها را برای شما ارسال میکند. و اگر نیاز محصول چاپی باشد به شما تحویل می‌دهد.

 

عدم انتشار و نمایش عکسها و فیلم‌های شما به غیر

عکس‌ها و فیلم‌های شما فقط توسط عکاس/فیلمبردار و سپس کارشناس خانم سه در چهار بازبینی می‌شود و هیچ فرد دیگری به عکسهای شما دسترسی ندارد.

 

قیمت های ثابت و مشخص

برخلاف روش سنتی شما با حجمه‌ای از قیمت های نامتعارف و یا افزایش قیمت پس از ارائه خدمت مواجه نمی‌شوید. فیمت ها، تعداد عکس تحویلی و دیگر پارامترهای در سه در چهار مشخص می‌باشد.

 

نیروهای متخصص

عکاسان/ فیلمبرداران و تمامی کارشناسان ارزیابی سه در چهار از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با عکاسی/تصویربرداری می‌باشند و کاملا در کار خود متخصص می‌باشند.

 

پشتیبانی

تیم پشتیبانی سه در چهار بی‌صبرانه آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 

دارای مجوز

سه در چهار دارای مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه می‌باشد و هویت سازمانی اش احراز شده است، پس با خیالی راحت ثبت لحظه‌هایتان را به ما بسپارید. 

 

صرفه جویی در وقت

شما برای رزرو، تحویل، هماهنگی و ... نیازی به هیچگونه مراجعه حضوری ندارید، در ترافیک نمی‌مانید و دنبال جای پارک نمی‌گردید، هوا را آلوده نمی‌کنید و به کمتر شدن ترافیک هم کمک می‌کنید.

 

سفارش گیری بیست و چهار ساعته

شما با نرم افزار آنلاین سه در چهار هفت روز هفته، بیست و چهار ساعته میتوانید عکاس رزرو کنید.

 

نظرسنجی بعد از پایان ارائه خدمت

پس از پایان ارائه خدمت با شما تماس گرفته خواهد شد و برای بهبود عملکردمان بازخورد دریافت می‌کنیم. قطعا نظرات شما برای ما با ارزشترین چیز است.