3x4

ارائه خدمات عکاسی به صورت آنلاین

090 34 34 82 34
sedarchahar.ir[at]gmail.com

حریم خصوصی

حریم خصوصی

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 29 خرداد 1397

رعایت حریم خصوصی کاربران برای سه در چهار بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ سه در چهار از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات سه در چهار در سامانۀ سه در چهار ثبت می‌شود شرح داده شده است.

 

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در سه در چهار ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که سه در چهار ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست عکاسی/فیلمبرداری، تماس با مرکز مشاوره و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس محل ارائه خدمات، آدرس پست الکترونیکی، جنسیت، شماره کارت بانکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در سه در چهار ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما مبلغ سفارش خود را به هر روشی پرداخت می کنید شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در سه در چهار ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، سه در چهار در فرآیند انتقال وجه از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد، و تنها به شماره کارت بانکی که خودتان در پروفایلتان به صورت اختیاری ثبت میکنید دسترسی دارد.

عکس و فیلم و هرگونه محتوای تصویری خصوصی

تمامی عکسها و فیلمهای حاصل از سفارشات شما که توسط عکاس/فیلمبردار ثبت و تهیه می شوند در سخت افزاری فیزیکی، غیر آنلاین رمزگذاری شده و تا مادامی که فضای این سخت افزار نیازی به تخلیه برای بارگذاری فایل های جدید نداشته باشد نزد سه در چهار به صورت کاملا ایمن نگهداری می شود.

نحوه استفاده از خدمات

سه در چهار ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت سه در چهار را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

سه در چهار ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

ضبط مکالمات

در تمامی مکالماتی که کاربر با مرکز تماس و پشتیبانی برقرار می کند صدای دوطرف ضبط و در محلی امن ذخیره می شود. سه در چهار از این امکان برای بهبود عملکرد پشتیبانی و یا حل و فصل اختلافات استفاده میکند.
 

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در سه در چهار ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر عکاس/فیلمبردار یا کاربر مشتری از سرویس سه در چهار به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به سه در چهار جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
برقراری ارتباط بین عکاس/فیلمبردار و مشتری جهت تسهیل فرآیند عکاسی/فیلمبرداری؛ به طور مثال عکاس می‌تواند از شماره تلفن همراه مشتری برای پیدا کردن مکان دقیق پروژه و دریافت جزئیات نیاز مشتری از عکاسی استفاده کند؛
ارتباط سه در چهار با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده سه در چهار می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر مشتری و یا عکاس/فیلمبردار (اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد) مطالبه شود، سه در چهار موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.